Tripl4 pickup
16102
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16102,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tripl4 pickup

Elektroeigis Tripl4 pickup

Triple4 pickup dažniau pritaikomas viešųjų erdvių priežiūrai. Tai – draugiška aplinkai transporto priemonė, kurios panaudojimas itin platus. Jis ne tik puikus pagalbininkas, prižiūrint bei tvarkant parkus, kiemus, gatves, dviračių ir pėsčiųjų takus, bet ir pristatant siuntas. Judėdamas nekelia triukšmo. Eletroeigio keliamoji galia – iki 300 kg, įveikiamas atstumas – iki 100 km. Didžiausias leistinas greitis – 23 km/h. Galima dirbti iki 10 % statumo įkalnėse.
Spalvas galima rinktis iš RAL spalvų paletės ir apipavidalinti pagal individualų pageidavimą.

Lengvas kėbulas

1200W elektros variklis

24V arba 48V baterija (2,4 arba 4,8) kWh

Pagaminti ir surinkti Olandijoje

Elektroeigio rėmas iš stabilaus nerūdijančio plieno, komplektuojamas su dvejomis rakinamomis daiktų saugojimo dėžėmis. Maža dėžutė yra patogi asmeniniams daiktams ar mažiems daiktams. Didesnė – montuojama į pakrovimo dalį ir idealiai tinka įrankiams ar prietaisams bei įrenginiams gabenti. Taip pat galima sumontuoti tvirtinimo rėmus krovinio saugiam transportavimui.

Triple4 pickup yra patogi transporto  priemonė pastatų priežiūrai. Idealiai pritaikyta darbo įrankių laikymui ir naudojimui. Jei reikia elektros energijos, tam jūs galite panaudoti Triple4 pickup akumuliatorių. Galima įrengti papildomą įrangą, pvz.: kelių ir šaligatvių priežiūrai, ledo tirpinimui įrangą arba mobilią darbo vietą, skirtą  remonto darbams atlikti.