Tripl
15778
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15778,page-child,parent-pageid-15774,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Elektroeigiai TRIPL

Pažangūs sprendimai miestų logistikai,

viešųjų erdvių, įvairios paskirties statinių ir objektų priežiūrai bei remonto darbams.

Elektroeigių Triple pritaikymas

Aplinkos tvarkymas

Siuntų pristatymas

Parkų/ kurortinių teritorijų priežiūra

Mobili darbo vieta

Ligoninių/ globos įstaigų transporto priemonė

Maisto pristatymas/ pardavimas

Paskutinio kilometro mieste logistika

TRIPL

Pagaminti Europos Sąjungoje inovatyvūs elektroeigiai – Triple gali būti naudojami nuo įvairių siuntų pristatymo iki ypatingą statusą turinčių erdvių bei poilsiaviečių, į kurias patekti su kitu transportu yra keblu, aptarnavimo.

Jau daugiau nei 3000 Triple elektroeigių įvairiems darbams naudojami Danijoje, Belgijoje ir Olandijoje. Gaminami ir nuolat tobulinami nuo 2011 m.

Pagal Europos Sąjungos teisės normas Triple yra elektra varoma transporto priemonė, kurios kategorija priskiriama “specialiajam mopedui“. Pasižymi itin paprastu techniniu aptarnavimu ir priežiūra. Tai nepamainomas pagalbininkas, atliekant bet kokius darbus ten, kur aplinkos taršos ir triukšmo rodikliams keliami patys griežčiausi reikalavimai.