Alke’
15776
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15776,page-parent,page-child,parent-pageid-15774,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Elektroeigiai – Alke’

Inovatyvios ir komfortabilios elektra varomos mašinos. Jas nuolat tobulinantys konstruktoriai ir inžinieriai turi vieną tikslą – pirkėjas su šia transporto priemone dėl modifikacijų gausos privalo įgyvendinti visus savo sumanymus ir net svajones. Tai darbui skirtas elektroeigis, o jau artimiausiu metu jis taps nepamainomu pagalbininku, kuriant pridėtinę vertę tokiose vietovėse, kuriose ypatingai vertinama ramybė, gaivus oras ir švari aplinka. Griežtėjant taršos standartams, atsirandant naujiems reikalavimams paskutinio kilometro logistikoje bei aplinkos tvarkyme miestų centruose ir saugomose teritorijose, elektroeigiai Alke’ daugelyje šalių jau užsirekomendavo kaip nepakeičiami eismo dalyviai miestų senamiesčiuose, parkuose ir kurortinėse vietovėse. Komerciniai elektromobiliai Alke’ ženkliai prisideda prie švaresnės aplinkos išsaugojimo ir atlieka reikšmingą vaidmenį, diegiant žiedinės ekonomikos standartus bei principus.

Puikiai vertinami

Modernūs ir patikimi – vieni iš galingiausių savo kategorijoje: galima pakrauti iki 1630 kg; o vilkti iki 4500 kg. Komercinio transporto segmente elektroegiai Alke’ – tai sprendimas, nustatantis kokybiškai naujus standartus eismo dalyviams. Alke’ – mašina, prie kurios vairo norėtų persėsti visi, turintys leidimą dalyvauti eisme.

Ilgai važiuojantys

Pilnai įkrauti elektroeigiai Alke’ su kroviniu gali nuvažiuoti iki 150 km. Taip pat pritaikyti ir puspriekabių vilkimui.

Ekonomiški ir greitai įkraunami

Vienas elektroeigio pilnas įkrovimas elektra kainuoja apie 2 Eur; su greito krovimo įranga procesas teužtruks 2,5-3 valandas. Taip pat pasižymi ženkliai mažesniais aptarnavimo kaštais bei paprastesne technine priežiūra, lyginant su tradicinėmis, vidaus degimo variklius turinčiomis, transporto priemonėmis.

Komfortiški ir modernūs

Alke’ gamintojai pasirūpino, kad šis, darbui skirtas komercinis elektra varomas automobilis būtų maksimaliai modernus ir komfortiškas. Alke’ modeliai, kliento pageidavimu, gali būti komplektuojami su vienu iš 6 galimų akumuliatorių, su skirtingų dydžių krovinininiais anstatais, taip pat yra numatyta autonominio šildymo sistema, kuri nenaudoja pagrindinio elektros šaltinio resursų. Galimi kondicionieriai, akumuliatorių pašildymas šaltuoju metų laiku, LED žibintai, moderni audio sistema su Blutooth sąsaja, platus padangų pasirinkimas bei kiti priedai. Visa tai sudaro komfortiškas sąlygas našiam ir saugiam vairuotojo darbui, o įdiegta nuotolinė parametrų stebėjimo sistema užtikrina nepertraukiamą ir efektyvų turimo autoparko valdymą.

Kokybiški ir Universalūs

Visi Alke’ elektroeigiai pagaminti ir surinkti Europos Sąjungoje, naudojant tik pačius patikimiausius komponentus bei detales. Alke’ elektroeigiai yra gaminami daugiau negu 100 skirtingų konfigūracijų. Galimų modelių gama idealiai atitiks kiekvieno vartotojo individualius darbinius poreikius.

Plačiau apie gamintoją: www.alke.com