PK APC Singlemode Moterų ir Vyrų Optinis Attenuator su 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB Optinis Slopinimas Optinio Pluošto Attenuator

PK APC Singlemode Moterų ir Vyrų Optinis Attenuator su 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB Optinis Slopinimas Optinio Pluošto Attenuator

PK APC Singlemode Moterų ir Vyrų Optinis Attenuator su 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB Optinis Slopinimas Optinio Pluošto Attenuator

  • Kategorija: parduotuvė
  • Produkto Kodas : w263
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €16.11

    €19.65

Kaip optinis pasyvus prietaisas, feiberey attenuator daugiausia naudojamas optinio pluošto derinti optinės galios rezultatus ir optinių prietaisų kalibravimo korekcija & pluošto signalo slopinimas užtikrinti, optinės galios stabili ir norimo lygio nuorodą, nedarant jokių pakeitimų savo pradinį perdavimo banga.

Mes tiekiame SC APC Vienos rūšies Attenuator su 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB optinis attenuaion, jei jums reikia kitų slopinimas tarp 0 ir 25dB , prašome susisiekti su mumis prieš pradėdami užsakymą.Ir šis elementas yra 5 vnt attenuator krepšys, jūs galite pasirinkti skirtingus slopinimas 5 gabalus attenuator.

Pastaba: Pagal Brazilijos Vietos Muitinės kodeksas, Bet prekių, Sklypai, EMS, Express.Jūs Turite mokėti Mokestį 15 BRL/ Už Bilietus, Kol gausite.

Ypatybė :

1. Flexiable atveju lengvai perkeliamumas

Tiksliai dydžio ginkluotųjų su elegantiška dulkių dangtelis, bus geriau užtikrintas patogus montavimo ir apsauga nuo ambulatorinių paslaugų.

2. Patvarus metalinis apvalkalas nuolatinė apsauga

Formos tiksliai rafinuotas Polimeras, mūsų attenuators puikiai apsaugoti core įterpti nuo išorinės žalos.

3. Eaborately skirtos pakavimo be žalos pristatymas

Subtilus pakuotė, patogi naudoti ir gerai apsaugotas tranzitu užtikrinti ne-žala pristatymo.

Naudojimas:

Optinis attenuator yra pasyvus prietaisas, naudojamas siekiant sumažinti energijos lygį, optinis signalas.Jis paprastai yra naudojami tik vieną režimą, ilgų nuotolių programas, siekiant užkirsti kelią optinis perkrovos tuo imtuvas.Optinis attenuator yra plačiai naudojamas CWDM&DWDM, kabelinės televizijos sistemų, duomenų centrų tinklų, bandymo įranga ir kitas aukštos energijos panaudojimo.

Specifikacija:

Pluošto Jungtis : SC/APC

Rėmelis Tipas : Keramikos, Cirkonio

Jungtis Lytis : Fiksuotas Fem ale M ale

Perdavimo Režimas : Singlemode

Slopinimas : 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB

Veiklos Bangos ilgis(nm) : 1260~1620(SM)

Slopinimas Tikslumas : ±0,5 dB

Grįžti Nuostolių : ≥50dB

Poliarizacijos Priklausomi Nuostolių : ≤0.2 dB

Maksimalus Optinio Įėjimo Galia : 200mW

Drėgmė : 95%RH

Eksploatavimo Temperatūros Diapazonas : -40~80°C

Sandėliavimo Temperatūros Diapazonas : -40~85°C

Kiekis : 5 vnt.

Žymos: 10db attenuator 50w, 10db pluošto optiniai attenuator, atveju huawei y5 panda, už a6 plius 2018, kaip otdr, pluošto 5db attenuator, otdr 9, otdr ms, mikrotik maršrutizatorius, multi otdr.


  • Kabelinės televizijos Projekto Paraiška: Kabelinės televizijos 1310nm 1550nm Skaidulų Slopinimas
  • Dydis: 40mm*13mm*9mm
  • FTTH Projekto Paraiška: Skaidulinių Optinių Attenuator
  • Prekės Pavadinimas: FEIBEREY
  • Optinė jungtis: SC/APC
  • Optinis Slopinimas: 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB Fiksuotas Tipas
  • Suderinamas: TP-link
  • Originalus: Visiškai Nauja ir Originali
  • Modelio Numeris: PK APC 0-25dB
  • 2018 Karšto Pardavimo: Nemokamas Pristatymas
  • Produkto pavadinimas: Optinio Pluošto Attenuator
  • Jungtis Lyčių Tipas: SC/APC Moterų ir Vyrų Vienas Režimas
  • SC/APC Slopinimas: Ilgalaikio Optinis Slopinimas
  • Grįžti Nuostolių: >50dB
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kiekis: 5 gabalas
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good